vyuka-anglictiny-skype

Kurzy angličtiny přes Skype a Zoom

Kurzy angličtiny přes Skype a Zoom byly připraveny mnou, kvalifikovaným učitelem angličtiny. Lekce angličtiny online jsou dynamické, využívají multimédia, videa, poslechové soubory a interaktivní gramatická cvičení.

Dostupné termíny lekcí v prosinci 2021

Kurz všeobecné angličtiny

Tento kurz je určen studentům angličtiny, kteří se chtějí zlepšit v celkové plynulosti a přesnosti angličtiny. Při lekcích angličtiny jsou používány učebnice ze série English File i další studijní materiály. Kurz samozřejmě také zahrnuje procvičování čtyř jazykových dovedností: poslech, psaní, čtení a mluvení. Na konci každé lekce je shrnutí: studentovi je poskytnuta zpětná vazba.

Objednání 1 lekce všeobecné angličtiny
Objednání balíčku 4 lekcí všeobecné angličtiny: sleva 2 %
Objednání balíčku 8 lekcí všeobecné angličtiny: sleva 5 %

Kurz obchodní angličtiny

Tento kurz je určen profesionálům z obchodní sféry, kteří si potřebují zlepšit své dovednosti v angličtině, a to rychlým a efektivním způsobem. Při lekcích angličtiny jsou používány učebnice ze série Market Leader i další studijní materiály. Kurz samozřejmě také zahrnuje procvičování čtyř jazykových dovedností: poslech, psaní, čtení a mluvení. Na konci každé lekce je shrnutí: studentovi je poskytnuta zpětná vazba.

Objednání 1 lekce obchodní angličtiny
Objednání balíčku 4 lekcí obchodní angličtiny: sleva 2 %
Objednání balíčku 8 lekcí obchodní angličtiny: sleva 5 %

Příprava na zkoušky FCE, CAE, BEC a IELTS

Tento kurz je určen studentům angličtiny, kteří se připravují na následující zkoušky Cambridge z angličtiny: FCE, CAE, CPE, BEC a IELTS. Na konci každé lekce je shrnutí: studentovi je poskytnuta zpětná vazba.

Objednání 1 lekce přípravy na zkoušky z angličtiny
Objednání balíčku 4 lekcí přípravy na zkoušky z angličtiny: sleva 2 %
Objednání balíčku 8 lekcí přípravy na zkoušky z angličtiny: sleva 5 %

Příprava na pracovní pohovor v angličtině

Pracovní pohovor je vždy náročný. Představte si ale, že musíte absolvovat pracovní pohovor v jiném, než mateřském jazyce. Například v angličtině. Při lekcích přípravy na pracovní pohovor procvičuji se studentem případné otázky a odpovědi, které závisí na odbornosti studenta a na pracovní pozici, kterou chce student získat. Zkoušíme různé scénáře pohovoru, abychom zvýšili šanci žadatele o místo na úspěch.

Objednání 1 lekce přípravy na pracovní pohovor v angličtině
Objednání 4 lekcí přípravy na pracovní pohovor v angličtině: sleva 2 %
Objednání 8 lekcí přípravy na pracovní pohovor v angličtině: sleva 5 %