vyuka-anglictiny-skype

Reference mých studentů angličtiny

Zde si můžete přečíst v češtině a poslechnout v angličtině názory mých studentů na výuku angličtiny přes Skype.

David - můj student z České republiky

David mluví Student angličtiny David“ Ahoj, jmenuji se David. Je mi osmnáct let a studuji na střední škole. S Karlem jsem se učil angličtinu téměř pět let. Díky lekcím angličtiny jsem vyhrál krajské kolo jazykové soutěže, také jsem složil Cambridge zkoušku FCE se známkou A. Bez problémů se dívám se na filmy a seriály v angličtině, a také čtu v angličtině knížky. Vůbec mi nedělá potíže mluvit s rodilými mluvčími. ”

Rachel - moje studentka ze Švýcarska

Rachel mluví Studentka angličtiny Rachel“ Ahoj všichni! Jmenuji se Rachel s Karlem jsem se připravovala na Cambridge zkoušku CPE po dobu šesti měsíců. Studium s Karlem bylo pro mě tím nejlepším způsobem, jak se učit anglicky. Faktem je, že jsem zatím nezažila někoho tak profesionálně zdatného, co se výuky týče. Na lekce připravoval zajímavé materiály a při každé lekci podal zpětnou vazbu. Díky jeho dynamickým lekcím, užitečným radám a hlavně trpělivosti jsem se hodně v angličtině zlepšila a úspěšně složila zkoušku CPE. ”

Kumi - moje studentka z Japonska

Kumi mluví Studentka angličtiny Kumi“ Mám tři důvody, proč doporučit Karla jako učitele angličtiny. Za prvé jeho kvalifikace: má certifikáty lektora ESL a za sebou dlouhou akademickou praxi. Za druhé: je velice flexibilní. Když požádám o lekci se speciálním námětem, tak on tuto problematiku prozkoumá a lekci podle toho připraví. Za třetí: naučil mě přemýšlet v angličtině logickým způsobem, umět odpovědět na různé otázky, vyvodit závěry. Když to mám shrnout, Karl je spolehlivý, motivovaný a sofistikovaný lektor. Mám štěstí, že mě učí. ”

Paula - moje studentka ze Španělska

Paula mluví Studentka angličtiny Paula“ Ahoj! Jmenuji se Paula. Několik měsíců jsem navštěvovala Karlovy lekce angličtiny přes Skype, neboť jsem potřebovala složit Cambridge zkoušku FCE. Kvůli vytížení v práci mi lekce přes Skype připadaly jako nejlepší možnost. I když jsme měli relativně krátký čas na přípravu, zkoušku jsem úspěšně složila. Doporučuji Karla jako učitele angličtiny, vždy pomůže, má rád svou práci a je to poznat. Naučíte se toho hodně a ještě vás to bude bavit! ”

Mikhail - můj student z Ruska

Mikhail mluví Student angličtiny Mikhail“ Ahoj, jmenuji se Mikhail. S Karlem jsem se učil angličtinu přes Skype po dobu pěti měsíců, neboť jsem se potřeboval zlepšit kvůli studiu v USA. Karl je výborný učitel, protože umí udělat lekce funkční i zajímavé. Co ještě obohacuje jeho výuku? Asi to, že má, kromě jiného, hluboké znalosti historie a literatury. Lekce angličtiny mě moc bavily, často jsem si připadal, že se bavím se starým kamarádem. Ale zároveň jsem si dokázal zlepšit gramatiku, rozšířit si slovní zásobu ve formální i neformální angličtině. Takže pro ty, co chtějí zajímavé lekce a rychlé zlepšení: Karl je ta správná volba. Hodně štěstí! ”

Mike - můj student z Německa

Mike mluví Student angličtiny Mike“ Pro všechny ty, co ještě nenašli kompetentního učitele angličtiny: Ahoj, jmenuji se Mike a navzdory svému věku (41) se stále snažím zlepšit v angličtině. Dlouho jsem hledal učitele přes Skype, který by byl schopen udělat něco s mými slabými místy v gramatice a v konverzaci. Myslím si, že správný lektor umí poznat, jaké jsou vaše nedostatky v jazyce a má plán jak je odstranit. Každá Karlova lekce je pečlivě připravena a zaměřena na potřeby studenta. Jsem přesvědčen, že není lepší způsob, jak se učit anglicky online. Není to nudné a často se dobře pobavíte. ”

Amal - moje studentka z Ománu

Olga mluví Studentka angličtiny Amal“ Měla jsem štěstí, že mě učil Karl. Připravoval mě na mezinárodní zkoušku IELTS. Karl je výborný učitel, k učení má tvůrčí přístup. Používá interaktivní techniky, které přizpůsobí požadavkům studenta. Učili jsme se různé dovednosti a lekce byly rozmanité a zajímavé. Když došel čas na zkoušku IELTS, moje angličtina byla o mnoho lepší a nakonec jsem u zkoušky získala známku 7. ”